„Carabao Cup“: Braitono „Arsenal“ 1:3 – „Seagulls“ pateko į paskutiniąją 16-ąją pergalę „Emirates“ stadione

Danny Welbeckas 2014–2019 m. „Arsenal“ gretose per 126 rungtynes ​​įmušė 32 įvarčius.

„Premier“ lygos lyderis „Arsenal“ iškrito iš „Carabao“ taurės, kai „Brighton“ iškovojo šokiruojančią pergalę išvykoje.

Po Reisso Nelsono bėgimo nuo pusiaukelės linijos Eddie Nketiah išvedė „Arsenal“ į priekį.

Danny Welbeckas, 2018 m. finale žaidęs „Gunners“ gretose, 1:1 realizavo baudinį po to, kai jį prasižengė debiutuojantis namų vartininkas Karlas Heinas.

Kaoru Mitoma išvedė „Brighton“ į priekį po dailaus perdavimo, o Tariqas Lamptey pridėjo trečdalį žemu smūgiu.

Pralaimėjimas šiose trečiojo turo rungtynėse buvo tik trečias per 20 rungtynių per visas rungtynes, kai „Arsenal“ buvo įveikta šį sezoną.

Mikelis Arteta atliko 10 keitimų po pergalės 1:0 „Chelsea“ gretose, o „kanonieriai“ žais 16 paskutiniųjų, kai išsiveržė į priekį po puikaus Nketiah 20-osios minutės smūgio.

Edis Nketijas
Eddie Nketiah įvartis buvo trečiasis jo sezono „Arsenal“ gretose, jis taip pat du kartus pasižymėjo Europos lygoje.

Tačiau jų persvara truko tik septynias minutes.

20-metis Estijos rinktinės vartininkas Heinas, kuris praėjusį sezoną buvo paskolintas „Reading“ komandoje, pirmą kartą pasirodė „kanolininkų“ gretose, tačiau nugalėjo Welbecką, kuris vėliau atliko taško smūgį.

„Arsenal“ beveik susigrąžino persvarą, kai Nketiah iš baudos aikštelės ribų smūgiavo į virpstą, o Albertas Sambis Lokonga taip pat šovė toli.

Tie praleidimai kainavo brangiai, nes Mitoma pelnė antrą įvartį per penkias dienas po to, kai šeštadienį 3:2 laimėjo „Wolves“, o Lamptey pridėjo trečią įvartį.

Atlikęs 10 pakeitimų, „Arsenal“ vadovas Arteta manė, kad tai buvo teisinga.

„Jei turėčiau galimybę dar kartą, rinkčiausi tuos pačius žaidėjus“, – sakė jis. „Buvo didelis skirtumas tarp efektyvumo abiejose srityse ir už tai sumokėjome didelę kainą.

„Vaikinų gaila, nes jie tikrai stengėsi ir mes turėjome pelnyti du ar tris įvarčius antrajame kėlinyje.

Paklaustas, ar rezultatas rodo, kad Arsenal turi papildyti savo komandą sausio mėnesio perėjimų lange, Arteta sakė: „Turime tokią komandą. Turime išnaudoti geriausiu įmanomu būdu ir šiandien mums nepavyko.

“Tai tokia pati komanda, kaip ir tada, kai laimime. Nuo pat pirmos dienos sakiau, kad turime trumpą komandą, nes pabaigoje palikome keletą žaidėjų. Tai ką turime.”

Geriausias Braitono pasirodymas EFL taurėje buvo 1978–1979 m., kai jie pateko į ketvirtfinalį, tačiau tai jau trečias sezonas iš eilės, kai jie patenka į 16-uką.

Kito turo burtai bus ištraukti ketvirtadienio vakarą po „Manchester United“ ir „Aston Villa“ rungtynių „Old Trafford“ stadione.