EFL tikslai ir rezultatas: Notingemo miškas arti Bournemouth; Ekseteris paaukštintas | Futbolo naujienos

„Fulham“ praleido galimybę baigti „Sky Bet“ čempiono titulą, nes „Nottingham Forest“ padidino savo automatinio paaukštinimo viltis, 1:0 įveikęs „Craven Cottage“.

Marco Silvos komanda būtų pakilusi į viršų kaip čempionai, jei būtų pagerinę Bournemouth rezultatą Swansea klube, kur Cherries vėl sugrąžino 3:0 ir pasiekė lygiosiomis 3:3.

Tačiau Philipo Zinckernagelo įvartis iš arti po 15 minučių įrodė skirtumą, nes Forestas po trečios pergalės iš eilės pasitraukė į tris taškus nuo antrosios vietos.

Atrodė, kad „Bournemouth“ artėjo prie brangaus pralaimėjimo „Swansea“ ekipoje, o vėliau atsigavo trimis įvarčiais per paskutines 18 minučių ir pelnė dramatišką tašką.

Joelis Piroe išvedė Swans į priekį šeštą minutę ir netrukus rezultatas buvo 2:0, kai olandų puolėjas iš baudos aikštelės krašto įmušė 22-ąjį įvartį.

Cyrus Christie prieš pat valandą atliko trečią kontrataką, tačiau Velso puolėjas Kiefferis Moore’as galva įmušė savo pirmąjį “Bournemouth” įvartį, suteikdamas svečiams gelbėjimosi liniją, kol Dominicas Solanke skirdamas 11 metrų baudinį likus devynioms minutėms.

Moore’as užbaigė sugrįžimą paskutinėmis akimirkomis ir paliko Bournemouth reklamavimo ambicijas savo rankose.

Iškritęs „Barnsley“ namuose 2:0 įveikė „Blackpool“.

Praėjusią savaitę Tykes išsiskyrė su Poya Asbaghi ​​ir atsiliko, kai Owenas Dale’as prieš pat pertrauką išvedė Blackpool į priekį, o Oliveris Casey pridėjo sekundę po 66 minučių.

Sky Bet League One

Pakaitinis Aidenas O’Brienas padėjo Wigan reklaminiam šampanui ant ledo, kai Portsmouth surengė nepaprastą kovą ir išplėšė dramatišką pergalę 3:2 prieš „League One“ lyderius.

O’Brienas, kuris sausį prisijungė prie Pompey iš Sunderlando, 87-ąją minutę Fratton Park aikštėje išmetė į priekį, kai George’as Hirstas du kartus smūgiavo per tris antrosios kėlinio minutes ir panaikino Latics pranašumą 2:0 per pertrauką. dėl Callumo Lango ir Willo Keane’o įvarčių.

„Wigan“ dabar vyks į paskutinę šeštadienio kelionę į Shrewsbury dviem taškais nuo „Rotherham“ antroje vietoje ir trimis taškais geriau nei trečioje vietoje esantis „MK Dons“ su didesniu įvarčių skirtumu, tačiau žinant, kad jie turi mažai klaidų.

Tačiau Millers nesugebėjo išnaudoti visų pranašumų, kai gynėjas Michaelas Ihiekwe įmušė abiejuose galuose lygiosiomis 1:1 prieš „Sunderland“.

Ihiekwe 17-ąją minutę išvedė svečius į priekį, bet tada, likus vos dviem minutėms žaisti Šviesos stadione, pavertė kamuolį į savo vartus.

Lee Gregory’o hat-trick’as užtikrino, kad „Sheffield Wednesday“ buvo pagrindiniai šios nakties žingsniai, kai jie pakilo į penktą vietą po pergalės 3:2 „Fleetwood“ stadione.

Gregory’o ketvirtos minutės atidarymas paskatino svečius puikiai pradėti, tačiau per pertrauką jie atsiliko 2:1, kai smūgiavo Callum Camps ir Joe Garner.

Tačiau „Owls“ lyderis neturėjo būti atmestas ir užbaigė savo trigubą 73 ir 74 minučių smūgiais, kad laimėtų, todėl Fleetwood turėjo prilygti Gillinghamo rezultatui savaitgalį, kad išvengtų kritimo, išskyrus sunkų pralaimėjimą ir nemažą pergalę. už Vimbldoną.

Sky Bet League Two

Pirmajame kėlinyje Louie Barry ir Jacko Payne’o įvarčiai užtikrino, kad lenktynės dėl Antrosios lygos čempiono titulo išeis į akis, nes 10 vyrų Swindon įveikė lyderius Forest Green.

Robinsas, kuris dabar nuo atkrintamųjų varžybų vietų atsilieka vos dviem taškais ir liko žaisti tiek pat rungtynių, pertrauką įveikė rezultatu 2:0, tačiau po to, kai Ellisas Iandolo buvo išsiųstas iš aikštės dėl antrojo prasižengimo, Joshas Marchas sumažino. turėjo deficitą ir liko tikėti, kad iškovojo pergalę 2:1.

Ekseterio kapitonas Mattas Jay’us užtikrino, kad graikai maksimaliai išnaudojo jau paaukštintų „Rovers“ slydimą, kai atvyko iš užpakalio, įveikė „Barrow“ 2:1 ir užsitikrino savo paaukštinimą.

Atsilikę nuo ankstyvo Camerono Dawsono įvarčio, ​​jie išlygino Kieraną Phillipsą, o po 12 minučių Jay pelnė taškus ir išlydėjo juos su lyderiais.

Antrojo kėlinio smūgiais George’o Lapslie ir Matty’io Longstaffo komandai „Mansfield“ namuose 2:0 įveikė „Stevenage“, todėl jiems liko tik taškas nuo paskutinės automatinės paaukštinimo vietos.

Alistairo Smitho dvitaškis abiejose Richie’o Bennetto vartų pusėse leido Suttonui 3:0 nugalėti „Crawley“, kad išliktų viltis dėl paaukštinimo.

Praėjusio sezono Nacionalinės lygos čempionai jau po septynių minučių buvo į priekį 2:0 ir žengs į priešpaskutinį mačą užimdami paskutinę atkrintamųjų varžybų vietą.

!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;
n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′;n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;