Jungtinis regbio čempionatas: Stormers 34:26 Dragons – Velso komanda patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės

Jungtinio regbio čempionato akcentai: Stormers 34-26 Dragons
Stormers (28) 34
Bando: Pokomela, Dweba, Nel, Libbock Minusai: Libbok 3, Blommetjie Rašikliai: Libbok 2
Drakonai (7) 26
Bando: J Williamsas, Seiulis, Hanrahanas, Reynoldsas Minusai: Hanrahan 2, Reed

„Dragons“ nesėkmingai sugrįžo, kai pralaimėjo „Stormers“.

Dėl dviejų vairavimo smūgių Pietų Afrikos šeimininkai pradėjo ankstyvą bandymą, kai jaunesnysis Pokomela kirto pirmasis, o Joseph Dweba pasekė kitą.

Ruhanas Nel pridėjo trečią bandymą ir užbaigė puikią kontrataką, o premijos taškas buvo užfiksuotas prieš kėlinį, kai Manie Libbok iškovojo įvartį.

Dragons atmušė Jordano Williamso, Aki Seiuli, JJ Hanrahano ir Josho Reynoldso bandymus, tačiau Stormersas atsilaikė.

Nelsono Mandelos įlankos stadione žaisdami savo pirmosiose „United Rugby Championship“ (URC) rungtynėse „Stormers“ surengė puikų pirmojo kėlinio pasirodymą namų žiūrovams.

Drakonai tikėjosi atsigauti nuo praėjusio savaitgalio 33:25 pralaimėjo „Lions“. tačiau prastai startavo jie patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės Pietų Afrikoje.

Nama Xaba susidūrė su nugaros problemomis apšilimo metu, kai Pokomela pradėjo „Stormers“ komandą, o krašto puolėjas išnaudojo progą devintą minutę.

Iš rikiuotės, penkių metrų nuo „Dragons“ bandymo linijos, „Stomers“ būrys greitai nustūmė Velso regioną atgal, o Pokomela iššoko kirsti.

Antrasis jų bandymas buvo atliktas po šešių minučių beveik identiškai, iš tos pačios pozicijos vėl buvo surinkta rikiuotė, tačiau šį kartą nusileido kišenininkas Dweba.

Tada Nel baigė puikią pradinę Leolin Zas pertrauką, kai sparnas sprogo į kairę, o po to nusileido Clayton Blommetjies, kuris savo ruožtu surado Nelą.

Po dar vieno baudinio prieš Dragons, Libbok išnaudojo pranašumą ir praleido du smūgius, kad nubėgtų pusę aikštės ir pasižymėtų.

Naujojoje Zelandijoje gimęs Aki Seiuli prisijungė prie Dragons iš Glazgo Warriors 2021 m. liepos mėn.

Tačiau nuo to momento procese dominavo svečiai iš Velso.

Jie atsidūrė ant lentos su paskutiniu žaidimu pirmajame kėlinyje po to, kai Jordanas Williamsas perėmė Libbok perdavimą ir spruko iš vidurio į savo kėlinį.

Antrą kartą drakonai pabandė iš savo vairavimo, kai pervažiavo Seiuli rekvizitas.

Dvi Libboko baudos, abipus geltonos kortelės „Dragons“ krašto saugui Sio Tomkinsonui už nežaidimą, „Stormers“ išlaikė kontrolę.

Hanrahanas skersavo likus 10 minučių po puikaus ėjimo, kai pakeitė Beną Fry ir Lewisą Jonesą ir rezultatas tapo 34:19.

Likus penkioms minutėms pakaitinis rekvizitas Reynoldsas išskrido iš varymo, kad galėtų įveikti ir užsitikrinti papildomą tašką, skirtą Dragonams.

Tačiau „Stormers“ iškovojo šeštą pergalę iš aštuonių URC žaidimų ir pakilo į antrąją vietą lentelėje. Šeštą pralaimėjimą per devynias rungtynes ​​„Dragons“ komanda lieka 11-oje vietoje.

„Dragons“ vyriausiasis treneris Dai Flanaganas:

„Manau, kad dar nesužaidėme su komanda, kuri prieš mus gerai finišavo, o tai mums yra geras ženklas, kad finišavome gerai.

„Turime rasti protingesnius pradžioje. Negalite nusileisti 28:0 ir tikėtis pergalės išvykoje.

“Tačiau sakyčiau, kad ši “Stormers” komanda yra kažkas ypatingo. Fiziškai nežaidėme su tokia komanda. Esame šiek tiek šokiruoti (per susidūrimus) ir didžiuojamės susidūrimais. Esame kieta grupė… bet ta komanda buvo labai gera.

„Galime pasididžiuoti – tai gerai uždirbtas taškas.

Audringai: Kleitono gėlės; Tristanas Leydsas, Ruhanas Nelas, Danas du Plessis, Leolinas Zasas; Manie Libbok, Herschel Jantjies; Kwenzo Blose, Joseph Dweba, Neethling Fouche, Salmaan Moerat (kapitonas), Marvin Orie, Junior Pokomela, Willie Engelbrecht, Hacjivah Dayimani.

Pakaitalai: JJ Kotze, Brokas Harrisas, Lee-Marvinas Mazibuko, Connoras Evansas, Deonas Fourie, Paulas de Wetas, Kade Wolhuter, Mnombo Zwelendaba.

Drakonai: Angusas O’Brienas; Sio Tomkinsonas, Steffas Hughesas, Maxas Clarkas, Jordanas Williamsas; JJ Hanrahanas, Rhodri Williamsas; Aki Seiuli, Bradley Robertsas, Lloydas Fairbrotheris, Matthew Screechas, Seanas Lonsdale’as, Huw Tayloras, Aaronas Wainwrightas, Ross Moriarty (kapitonas)

Pakaitalai: Jamesas Benjaminas, Joshas Reynoldsas, Chrisas Colemanas, Harri Keddie, Benas Fry, Lewisas Jonesas, Willas Reedas, Aneurinas Owenas

Teisėjas: Frankas Murphy (IRFU)

Teisėjų asistentai: Aimee Barrett-Theron ir Christopheris Allisonas (SARU)

TMO: Benas Blainas (SRU)