„Man City“ 4:3 Madrido „Real“: žaidėjų reitingai, kaip Kevinas De Bruyne’as ir Karimas Benzema apakina, o Aymericas Laporte’as sunkiai Futbolo naujienos

„Manchester City“ ir Madrido „Real“ atliko Čempionų lygos klasiką, kai Pepo Guardiolos auklėtiniai pirmajame pusfinalio etape laimėjo 4:3, bet kas buvo žvaigždės?

Kevinas De Bruyne’as ir Gabrielis Jesusas per 11 minučių „Etihad“ stadione įvedė šeimininkus dviem įvarčiais, tačiau Madrido „Real“ atsisakė atsigulti ir smogė atgal per Karimą Benzema, kuris vėliau pelnė antrąjį įvartį su Panenka baudiniu.

Philas Fodenas ir Bernardo Silva taip pat buvo taiklūs „City“, kurie manys, kad turėjo laimėti didesne persvara, tačiau Vinicius Junioras pelnė nuostabų solo smūgį tarp dviejų Benzema pastangų.

Dėl rezultato lygiosios svyruoja prieš kitą savaitę vyksiantį antrąjį etapą „Bernabeu“, bet kaip įvertinome žaidėjus jaudinantį vakarą Etihade?

ŽMOGAUS MIESTAS

Edersonas – 6

Parodė savo įprastą smūgiavimą kamuoliu, laukdamas iki paskutinės sekundės prieš paleisdamas savo perdavimus, bet jausis nusivylęs, kad praleido tris kartus. Atrodė kvailai dėl įžūlaus Benzema baudinio ir galbūt būtų pasirodęs geriau su pirmuoju.

Johnas Stonesas – 6

Dėl Kyle’o Walkerio traumos ir Joao Cancelo diskvalifikacijos jam teko nepavydėtina užduotis užpildyti dešinįjį gynėją prieš Vinicių Juniorą. Ankstyvosiose stadijose susitvarkė gana gerai, kol vos po 36 minučių buvo priverstas susižeisti ir jį pakeitė Fernandinho.

Rubenas Diasas – 6

Tik antrasis jo startas nuo kovo pradžios po šlaunies traumos ir, ko gero, nenuostabu, buvo aprūdijimo požymių. Stengėsi panaudoti savo įprastą valdžią miesto gynyboje.

Aymeric Laporte – 5

Turėjo sunkių akimirkų prieš Benzema ir buvo kaltas, kad praleido baudą Madrido trečdaliui nereikalingu kamuoliu ranka. Retkarčiais pasirodydavo kitame gale ir turėjo progą pelnyti įvartį antrajame kėlinyje, bet nukreipė Zinchenko skersinį tiesiai į Courtois.

Oleksandras Zinčenko – 6

Paprastai puikiai susidorojo su Rodrygo kairiuoju gynėju ir padėjo efektyviai kurti atakas, kai nukrypo į vidurį. Benzema turėjo pasirodyti geriau, kai prancūzas įmušė jį Ferlando Mendy skersiniu metu, bet padėjo Bernardo Silva pastatyti ketvirtąjį „City“ įvartį.

Rodri – 7

Pirmajame kėlinyje padėjo „City“ kontroliuoti žaidimą, atlikdamas 49 iš 51 bandymo perduoti kamuolį. Antrajame kėlinyje ne toks įtakingas, kaip Madrido „Real“ grįžo į žaidimą, bet apskritai solidus.

Vaizdas:
„Man City“ turėjo progų dar labiau padidinti savo pranašumą

Kevinas de Bruyne’as – 9

Išskirtinis. Jo bėgimas iki įvarčio buvo puikus, taip pat ir finišas. Iš ten jis kankino Madrido „Real“. Puikiu įstrižu kryžiumi Jėzui pastatė antrąjį „City“ įvartį ir sukūrė daugybę kitų progų jo komandos draugams.

Bernardo Silva – 8

Klasikinis Bernardo Silvos spektaklis. Niekada nenustojo bėgti ir dalyvavo praktiškai kiekviename miesto puolime. Parodė įspūdingą budrumą ir toliau rungtyniavo ruošdamasis savo vartui, ir pasinaudojo klinikine galimybe, pramušdamas Courtois šalia jo esančio posto.

Rijadas Mahrezas – 8

Puikus rezultatyvus perdavimas įžaidėjui, kai jis prasibrovė iš dešinės, praskriejo pro minią gynėjų ir skersavo De Bruyne’ui. Po to daug kartų buvo arti įvarčio, ​​pataikė į virpstą, pasistengdamas išmušė nuo linijos, tada po Lionelio Messi driblingo smūgiavo centimetrais.

Philas Fodenas įmetė trečiąjį „Manchester City“ įvartį prieš Madrido „Real“.
Vaizdas:
Philas Fodenas įmušė „Manchester City“ trečiąjį įvartį prieš Madrido „Real“.

Philas Fodenas – 8

„City“ kairėje pusėje sukūrė keletą akinančių įgūdžių, ypač pirmajame kėlinyje. Praleido keletą progų, šovė labai plačiai po De Bruyne’o perdavimo ir matydamas, kad iš arti buvo atliktas smūgis nuo linijos, bet tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku trečiajam įvarčiui, ir tai buvo grėsmė visą laiką.

Gabrielius Jėzus – 7

Išlaikė savo vietą starto rikiuotėje po keturių įvarčių sužaidimo prieš „Watford“ šeštadienį ir iš karto pateisino savo pasirinkimą, kai jis gūžtelėjo pečiais nuo Davido Alabos ir nukrito antruoju „City“ ekipoje. Visą laiką sunkiai dirbo, bet šiek tiek išblėso puolimo prasme.

Gabrielius Jesusas įveikė „Manchester City“ 2:0 prieš Madrido „Real“.
Vaizdas:
Gabrielis Jesusas tęsė savo įvarčių šėlsmą ir išvedė „Manchester City“ 2:0

SUBS

Fernandinho – 6

Įspūdinga naktis 36 metų žaidėjui po to, kai jis buvo išmestas už Stoneso dešiniuoju gynėju. Atliko puikų bėgimą ir skersinį, kad įmuštų Fodeno vartus, bet Vinicius Junior jį per lengvai įveikė, kai Madridas vos po kelių minučių atmušė.

Raheemas Sterlingas – 6

Užbaigimo etape jį užmetė Jėzus, tačiau neturėjo laiko paveikti žaidimo.

REAL MADRID

Thibaut Courtois – 5

Bejėgis, nes jo švarus lapas buvo sugadintas per dvi minutes. Nieko negalėjo padaryti dėl antrojo įvarčio, ​​kuris buvo įmuštas praėjus devynioms minutėms po pirmojo arba vėliau Fodeno smūgio galva. Neteisingai įvertino Bernardo Silvos smūgį, kuris skriejo aukštai šalia jo posto.

Danielis Carvajalis – 5

Už Ederio Militao buvo palikta per daug erdvės, kad De Bruyne’as galėtų įbėgti ir grįžti namo „City“ pirmasis. Tada dešinysis gynėjas neužvertė De Bruyne’o pakankamai greitai, kai jis atliko skersinį. Antrojo kėlinio pradžioje Fodenas atmušė vartus, bet vėliau buvo iškritęs iš pozicijos, nes puolėjas lengvai nukreipė į priekį trečiąjį kėlinį.

Ederis Militao – 5

Grįžo į komandą po traumos, dėl kurios jis negalėjo žaisti nuo pat pirmojo ketvirtfinalio etapo, ir atrodė surūdijęs. Brazilui niekada nebuvo patogu, kai šalia jo zujo Gabrielius Jėzus. Beveik padarė brangią klaidą per pirmąjį kėlinį, kai atidavė kamuolį savo kėlinyje, o antrojo kėlinio pradžioje buvo paleistas dar kartą, kai nepataikė į prošvaisą, leisdamas Mahrezui įmušti vartus.

Ederis Militao sunkiai grįžo po traumos
Vaizdas:

Davidas Alaba – 5

Kaltas dėl antrojo įvarčio, ​​nesugebėjus įmušti De Bruyne’o skersinio, todėl Gabriel Jesus lengvai užbaigė. Pirmajame kėlinyje sunkiai atmušė kamuolį galva, kuri praskriejo nežymiai. Subbed per pusę laiko.

Ferlandas Mendy – 6

Leisdavo Riyadui Mahrezui lengvai įsipjauti iš dešinės žaisdamas prieš „City“ vartus ir atliko prastą perdavimą, kuris leido Fernandinho perimti ir perduoti kamuolį į Fodeno vartus. Tačiau nepatogiu perdavimu padėjo Benzema pirmojo kėlinio kamuoliuką ir taip pat atliko gerą perdavimą Viniciui Juniorui, kuris leido jam pramušti kamuolį pro Fernandinho ir prasibrauti į antrąjį „Real“.

Federico Valverde – 6

Laikė savo užduotį ir sunkiai stengėsi prilygti „City“ intensyvumui vidurio aikštėje, tačiau De Bruyne’as, kaip ir kiti jo komandos draugai, jį tiesiog pranoko.

Toni Kroosas – 5

Žaidė siaubingą trumpą kampinį su Carvajaliu per prastą pirmojo kėlinio pasirodymą, nes žaidimo tempas jam atrodė per didelis. Tęsė iki galo, bet nė iš tolo nepasiekė geriausio. Pražangą padarė Zinchenko, kai „City“ buvo ketvirtas, nes buvo išnaudota.

Luka Modričius – 6

Kovojo vidurio aikštėje per pirmuosius 45 rungtynes, nors iškovojo kamuolį tinkamu laiku slystančiu smūgiu, dėl kurio Benzema atmušė pirmąjį. Paskutinis veiksmas buvo nušautas vėlai, prieš jį nuslopinant. Turėjo daug geresnių naktų.

Vinicius Jaunesnysis savo pastangomis pelnė antrąjį Madrido „Real“ įvartį
Vaizdas:

Rodrygo – 6

Didžiąją dalį įmušė Zinchenko, kuris po 30 minučių gerai įmušė jį, nors ir privertė Edersoną išgelbėti vienintelį pradinį laikotarpį. Suleidžiama po 70 minučių.

Karimas Benzema – 8

Neatsižvelgė į 600-ąjį „Real“ pasirodymą, tačiau pirmą kartą iš pusės progos pelnė puikų įvartį. Taip pat atnešė gerą kryžių, nuo kurio Alaba plačiai galva. Visą laiką demonstravo savo klasę ir puikiai atmušė baudinį viduryje, kad Madridas išliktų lygus.

„Etihad“ stadione Karimas Benzema sumažino atsilikimą iki 2:1
Vaizdas:
Karimas Benzema du kartus pelnė įvartį ir išlaikė Madrido „Real“ lygiosią

Vinicius jaunesnysis – 7

Turėjo padaryti daugiau, kad Mahrezas neprasiskverbtų ir padėtų „City“ įžaidimui ramiame pirmojo kėlinio pasirodyme. Antrajame kėlinyje jis atgijo nuostabiu solo įvarčiu ir įveikė Fernandinho.