„Manchester City“ 2:3 „Liverpool“: Sadio Mane’as du kartus įmuša varžovus „Reds“ ir pasiekė FA taurės finalą | Futbolo naujienos

„Liverpool“ surengė pražūtingą pirmąjį kėlinį, tada išgyveno „Manchester City“ kovą, 3:2 įveikė „Premier“ lygos varžovus Wembley stadione ir pateko į FA taurės finalą.

Praėjus šešioms dienoms po įspūdingų lygiosiomis 2:2 Etihad stadione Premier lygoje, Jurgeno Kloppo komanda, atrodo, įsiveržė į finalą po to, kai per vienpusį pirmąjį kėlinį pelnė tris be atsako įvarčius, kai Sadio Mane du kartus įmušė įvartį po Ibrahimos Konate’o anksti. antraštę.

Tačiau „Manchester City“ po pertraukos sustiprėjo ir beveik iš karto sumažino deficitą, kai Jackas Grealishas išmušė kamuolį iš Gabrielio Jesuso perdavimo, o Bernardo Silva sukūrė įtemptą finalą, kai paskutinę normalaus laiko minutę nuslydo iš arti.

„Liverpool“ buvo skolingas Alissonui už tai, kad prieš tai išlaikė „City“ – vartininkas du kartus neigė Gabrielių Jesusą, o priešingoje pusėje vietoje Edersono pasirinktas Zackas Steffenas buvo labai kaltas dėl pirmojo Mane įvarčio, ​​kai 30 m. įmetė jį žemyn, o antrasis, kai jo salvė sumušė jį netoli jo posto.

„Liverpool“ pergalė, kurią džiaugsmingai šventė raudonais marškinėliais vilkintys sirgaliai, išvykę į saulės nutviekstą Vemblį, nutraukia „City“ trigubą viltį ir išlaiko jų pačių svajonę apie ketvertą po Carabao taurės triumfo anksčiau šį sezoną.

Komandos naujienos

• „Liverpool“ atliko septynis keitimus po lygiosiomis 3:3 su „Benfica“, kai į puolimą sugrįžo Mohamedas Salah ir Sadio Mane, o Diogo Jota nukrito ant atsarginių žaidėjų suolo.
  • „Man City“ taip pat atliko septynis pakeitimus: Kevinas De Bruyne’as tik ant atsarginių žaidėjų suolelio, Kyle’as Walkeris nepasiekiamas, o į vartus pasirinktas Zackas Steffenas.

„Liverpool“ pirmame FA taurės finale, vadovaujant Kloppui, gegužės 14 d., susitiks su „Chelsea“ arba „Crystal Palace“ ir jie taip pat tikisi, kad ši pergalė suteiks jiems psichologinį pranašumą prieš „City“, kai jie pateks į „Premier“ lygos atkrintamąją vietą, kurią skiria vienas taškas. stalo viršuje.

Kaip „Liverpool“ įveikė „City“.

Prieš audringą „Wembley“ publiką „Manchester City“ pirmą kartą įmušė įvartį, kai Grealisho pastangos iš Joao Cancelo atakos buvo blokuotos, tačiau nuo tada pirmajame kėlinyje viskas buvo „Liverpool“.

Žaidėjų reitingai

Vyro miestas: Steffenas (4), Cancelo (6), Stonesas (5), Ake (5), Zinchenko (6), Fernandinho (5), Bernardo (7), Fodenas (6), Grealishas (7), Jesusas (6), sterlingų (6).

Prenumeratos: Mahrezas (7).

Liverpulis:Alissonas (8), Alexanderis-Arnoldas (7), Konate (8), Van Dijkas (7), Robertsonas (7), Fabinho (7), Thiago (8), Keita (8), Diazas (8), Mane (8) 8), klaidinga (7).

Prenumeratos: Hendersonas (6), Jota (6), Firmino (6), Jonesas (6).

Rungtynių žmogus: Sadio Mane

Guardiola po „City“ Čempionų lygos susitikimo su Madrido „Atletico“ atliko septynis pakeitimus: Kevinas De Bruyne’as buvo nepanaudotas pakaitalu, o Kyle’as Walkeris nebuvo pasirinktas, o jo stipriai pasikeitusi komanda negalėjo susitaikyti su „Liverpool“ pirmojo kėlinio intensyvumu.

Konate’as pakilo virš Nathano Ake’o, pradėdamas vietoje pailsėjusio Aymerico Laporte’o centrinėje gynyboje ir nukreipė namo Andrew Robertsono kampinį.

Tada „Liverpool“ padvigubino savo persvarą keistomis aplinkybėmis, kai Steffenas perėmė kamuolį po Johno Stoneso atmušimo atgal, o Mane’as galėjo įsliūkinti ir atmušti jį, o tuo metu kamuolį įmušė į tinklą.

Vaizdas:
Sadio Mane džiaugiasi po to, kai Zacko Steffeno klaida leido jam išvesti „Liverpool“ 2:0

Jei norite lengviau pasiekti vaizdo grotuvą, naudokite „Chrome“ naršyklę

„Man City“ vartininkui Steffenui nepasisekė taip, kaip komandos draugui Edersonui, kai praėjusį savaitgalį abi komandos susitiko „Premier“ lygoje.

Tai buvo akivaizdi amerikiečio klaida ir jis vėl norėjo įmušti trečiąjį „Liverpool“ įvartį, kai Mane’o įstrižinė salvė iš Thiago Alcantaros perdavimo, po slidaus „Liverpool“ žaidimo, skriejo į apatinį kampą prie jo artimo virpsto.

Tuo metu „City“ žvelgė žemyn ir laukė, tačiau po kėlinio pertraukos jie išėjo pasiryžę geriau atsiskaityti ir įkvėpė susitikimui gyvybės, kai Jėzus įmušė Grealisho penktąjį įvartį.

Buvęs „Aston Villa“ vidurio puolėjas puikiai pelnė įvartį, tačiau Jesusas nesugebėjo prilygti savo efektyvumui prieš vartus, du kartus matydamas, kad Alissonas jį neigė po to, kai atsitrenkė į Liverpulio nuošalės spąstus.

Liverpulio futbolininkai Virgilis van Dijkas ir Alissonas išvyko, švenčia visu etatu
Vaizdas:
Liverpulio futbolininkai Virgilis van Dijkas ir Alissonas švenčia visu etatu

Mohamedas Salahas, grįžęs į „Liverpool“ starto sudėtį, trečiadienį buvo paskirtas ant suolo prieš „Benfica“, atmetė puikią progą nutraukti lygiąsias, kai prastai atmušė Oleksandro Zinčenko smūgį galva.

Salaho nepataikymas leido „City“ išlaikyti gyvas varžybas, o antrasis jų įvartis buvo pasiektas, kai pakaitalo Riyado Mahrezo kampinį smūgį atrėmė Alissonas ir nukrito prie puolančios Silvos, kuri šaudė namo iš šešių jardų dėžės.

Po to „City“ turėjo šansų perkelti rungtynes ​​į pratęsimą, kai Fernandinho nežaidus smūgiavo į „Liverpool“ laukelį, o Raheemas Sterlingas pataikė tiesiai į Alissoną, tačiau Kloppo komanda atsilaikė.

Analizė: Mane užima pagrindinę vietą iš Salah

„Liverpool“ žaidėjas Sadio Mane valdo kamuolį, kai žiūri Joao Cancelo (AP)
Vaizdas:
„Liverpool“ žaidėjas Sadio Mane valdo kamuolį, kai žiūri Joao Cancelo

Vykstant Mohamedo Salaho sutarties sagai, nesunku pamiršti, kad yra dar vienas „Liverpool“ atakos narys, kuriam iki sutarties pabaigos liko tik metai. Sadio Mane tikrai nusipelno tiek pat šurmulio.

Šios rungtynės buvo penktosios iš eilės, kai Salah nepavyko rasti vartų, tačiau nesvarbu, kada Mane’as ir toliau demonstruoja tokius pražūtingus pasirodymus.

Senegalo rinktinės žaidėjas, vasarį triumfavęs prieš savo komandos draugą AFCON turnyre, tada padėjo savo šaliai dar kartą įveikti Egiptą dėl patekimo į pasaulio čempionatą, po to, kai praėjusį savaitgalį įmušė svarbiausius įvarčius prieš „Benfica“ ir „Premier“ lygoje su „City“ iškovojo dvigubą pergalę Wembley turnyre.

Pirmasis jo įvartis buvo apdovanotas jo nenumaldomu darbu, kai jis sumušė Zacką Steffeną ir įmušė kamuolį į tinklą, o antrasis įvartis parodė sensacingą techniką, kai jis nukreipė salvę į apatinį kampą iš Thiago Alcantara aukštai atlikto perdavimo.

„City“ negalėjo su juo susigyventi, o per 90 minučių penkis kartus prasižengė su juo – nė vienas žaidėjas nelaimėjo daugiau baudos smūgių – ir jis paliko aikštę su plojimais iš kliedesių „Liverpool“ gerbėjų Vemblyje, kai jis buvo pašalintas paskutiniame etape.

Jo įvarčiai išlaikė gyvas „Liverpool“ ketverto viltis. Jie taip pat buvo priminimas, kad nors jis ir nesulaukia tiek pripažinimo, kiek jo kolega užpuolikas, jis yra ne mažiau įtakingas.

Kas toliau?

Balandžio 19 d., antradienį, 19:00 val

Pradžia 20:00 val

„Man City“ trečiadienį 20 val. „Premier“ lygoje priims „Brighton“, o „Liverpool“ antradienį 20 val. Sky Sports Premier lyga.

FA taurės finalas bus žaidžiamas gegužės 14 dieną, o „Man City“ ir „Liverpool“ susitiks su kito pusfinalio tarp „Chelsea“ ir „Crystal Palace“ nugalėtoju.

!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;
n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′;n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;