Swansea 3:3 B’mouth

Bournemouth surengė neįtikėtiną vėlyvą grįžimą rezultatu 3:0 ir lygiosios 3:3 su Swansea, siekdama automatinio paaukštinimo iš Sky Bet čempionato.

Kiefferio Moore’o įvartis – pirmieji jo „Bournemouth“ įvarčiai – ir Dominico Solanke’o baudinys buvo atlikti paskutines 18 pulsuojančios kovos minučių, kai „Swans“ ieškojo trijų taškų.

Joelio Piroe dublis per pirmąsias 12 minučių paskatino Swansea į savo kelią, o Cyrus Christie pridėjo trečiąjį, užbaigęs puikų komandos judesį.

„Nottingham Forest“ pergalė „Fulham“ stadione sumažino atsilikimą nuo „Cherries“ iki trijų taškų likus trims rungtynėms, o „Bournemouth“ priėmė Forestą pietinėje pakrantėje priešpaskutiniame abiejų klubų susitikime kitą antradienį.

Buvę „Swansea“ žaidėjai Ethanas Lairdas ir Jamalas Lowe’as buvo įtraukti į „Cherries“ starto sudėtį.

Lairdas pirmąją sezono pusę praleido nuomojamas „Swansea“ klube iš „Manchester United“, o kai kurie namų sirgaliai piktinosi jo ankstyvaisiais prisilietimais.

Swansea anksti įsitraukė į procesą, o Piroe demonstravo savo įvartį.

Michaelas Obafemi pastatė Christie po šešių minučių, o „Cherries“ vartininkas Markas Traversas galėjo tik pamušti kamuolį į Piroe kelią, kuris spyrė puikia salve.

Po šešių minučių „Bournemouth“ situacija pablogėjo, kai Obafemi maitino Piroe, o olandas, atlikęs minimalų kėlimą atgal, rado apatinį Traverso tinklo kampą.

Forestui vadovaujant „Fulham“, Bornmutui reikėjo skubiai reaguoti, o „Swansea“ vartininką Andy Fisherį į priekį įtraukė Lewisas Cookas ir Solanke.

Lowe’as buvo nubaustas už 100-ąjį kartą „Swansea“ pasirodymą pasirodžiusio Beno Cabango iškapojimą, tačiau jis beveik perpus sumažino deficitą.

Įspūdinga „Cherries“ kontrataka baigėsi nuostabiu Lowe’o smūgiu kojomis ir smūgiu, kurį Fisheris nustūmė aplink virpstą.

Jeffersonas Lerma atmušė kampinį iš šešių jardų, bet jo galva smūgiavo centimetrų pločio nuo tolimojo stačiakampio.

Philipas Billingas buvo išsiųstas į kėlinį ir netrukus po to Cabango buvo priverstas išvykti dėl traumos, todėl Cherries turėjo pranašumą iš oro, kurį vėliau Moore’as išnaudos.

Fisher iš arti atmetė Jaidoną Anthony ir Swansea padidino savo persvarą 58-ąją minutę tiksliu vartininko perdavimu.

Hannesas Wolfas ir Piroe kartu surado Obafemi, o jo perdavimą į tinklo stogą trenkė Christie, kuris į zoną atvyko didžiuliu greičiu.

Moore’as, grįžęs po 10 savaičių pertraukos, kai susilaužė koją, suteikė Bournemouth vilties, nukreipdamas namo į Anthony kampą.

Po devynių minučių Ryanas Manningas buvo nubaustas už rankinį, o Solanke iš karto įmušė 29-ąjį savo sezono įvartį.

Rungtynės įsibėgėjo iki paskutinės minutės, kai Fisheris neatmetė Solanke’o smūgio galva, bet jam nepavyko sustabdyti Moore’o, įsliuogusio į tolimąjį virpstą, kad išlygintų, o Bournemouth užsitikrino vertingą tašką.

Ką sakė vadovai…

Swansea Raselas Martinas: “Kiefferis Moore’as turėtų būti išsiųstas 73-ią minutę. Nemėgstu aimanuoti dėl teisėjo sprendimų, bet jis alkūne nubloškė Flynną (Downesą). Beno Cabango atėjimas mums yra didžiulė akimirka. Turbūt žaidėme mažiausią gynėjų trejetą prieš tris didžiausius žaidėjus. Jie išveda mūsų dominuojantį žaidėją iš oro, o tada iš tikrųjų yra keletas svarbiausių momentų. Trečiasis įvartis – tai spaudimas Flynn. Tai tik aiškūs sprendimai. Turėtume laimėti rungtynes ​​rezultatu 3:0 .

“Tačiau jausmas kitoks nei “Reading” (kai “Swansea” Velykų pirmadienį pirmavo 4:1) prieš 4:4, tai nėra mentaliteto problema. Žaidžiame su komanda, kuri yra ten, kur yra lygoje, kovoja už viską. “

Bornmutas Skotas Parkeris: „Didžiulė dvasia, noras, aistra – visi žodžiai, kuriuos dažniausiai girdi trenerių kalba
jie nori į savo komandą. Mes tai parodėme gausiai. Pradėjome labai lėtai prieš labai gerą pusę ir turėjome nusileisti koja ant grindų ir būti drąsūs.

“Esant rezultatui 3:0 tikriausiai manote, kad išgerkite vaistus ir persigrupuokite, bet aš labai didžiuojuosi komanda. Grįžti iš nesėkmės 3:0 mums buvo didžiulis dalykas. Kažkas, ko jums reikia iš komandos, ateina, ir mano komanda tai parodė. kad nuosekliai šiais metais“.

!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;
n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′;n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;