„Tottenham“ 0:1 „Brighton“.

Puikus Leandro Trossardo 90-ąją minutę rezultatas Brighton komandai, 1:0 nugalėjus Tottenham, užtikrino puikų Šiaurės Londono dublį „Seagulls“ komandai, praėjus savaitei po to, kai „Emirates“ stadione įveikė „Arsenal“.

Grahamo Poterio komanda nusivylė „Spurs“ viso konkurso metu, o tada Trossardas parodė tam tikrą įgūdį, kad atlaisvintų vietos pro Hugo Llorisą ir iškovotą Braitono pirmąją pergalę „Tottenham“ klube nuo 1981 m.

„Spurs“ pelnė bent du įvarčius per septynis ankstesnius, tačiau per 90 minučių neatliko nė vieno smūgio į vartus, o Heung-Minas Sonas antrajame kėlinyje puikiai blokavo Joelą Veltmaną ir Trossardą. Nė vienas lauko startas, įveikęs 90 minučių, neturėjo mažiau prisilietimų nei izoliuotas Harry Kane’as (27).

Rezultatas yra smūgis „Tottenham“ ketverto viltims. Antonio Conte komanda į rungtynes ​​tikėjosi laimėti penktąsias rungtynes ​​iš eilės ir atsilikti šešiais taškais nuo varžovo Arsenal, tačiau Mikelio Artetos auklėtiniai dabar turi galimybę atsigauti po praėjusios savaitės pralaimėjimo Braitonui šeštadienio popietę Sautamptone 2:1. . Penktą vietą užėmę „kanonieriai“ su „Spurs“ galėjo pasiekti vienodą taškų skaičių, kai rungtyniauja.

Žaidėjų reitingai

„Tottenham“: Lloris (5), Romero (6), Dier (5), Daviesas (6), Emersonas (6), Hojbjergas (6), Bentancuras (5), Reguilonas (6), Kulusevskis (5), Kane’as (6), Sūnus (6).

Prenumeratos: Moura (6), Winks (6), Bergwijn (N/A)

Braitonas: Sanchezas (6), Lamptey (7), Veltmanas (7), Dunkas (7), Cucurella (6), Grossas (6), Mwepu (5), Bissouma (7), Caicedo (7), Trossardas (8), „Mac Allister“ (6).

Prenumeratos: Welbeckas (6), Lallana (6), kovo mėn. (N/A)

Rungtynių žmogus: Leandro Trossard.

Įtempta kova Tottenham Hotspur stadione galėjo susiklostyti visai kitaip, jei teisėjas Craigas Pawsonas keletą atvejų būtų matęs kitaip per pirmąjį kėlinį. Dejanui Kulusevskiui, kuris buvo žemesnis nei už jį, pasisekė, kad jis neprisijungė, kai perlenkė alkūnę Marcui Cucurella – tai būtų uždirbęs daugiau nei gauta geltona.

Tuo tarpu Enockas Mwepu vaikščiojo virve po to, kai pats įsitraukė į knygą apie kelionę Sergio Reguilonu ir išvengė antrosios geltonos spalvos, nepaisant to, kad su gremėzdišku iššūkiu žengė ant Pierre’o-Emile’o Hojbjergo kojos.

Komandos naujienos

• Sergio Reguilonas laimėjo mūšį su Ryanu Sessegnonu, pakeisdamas traumuotą Mattą Doherty kairiajame krašto saugas. Tai vienintelis „Spurs“ keitimas iš krašto, kuris laimėjo „Aston Villa“.
  • „Brighton“ taip pat padarė vieną pakeitimą – Tariqas Lamptey pakeitė Danny Welbecką, kuris nukrito ant atsarginių žaidėjų suolo.

Tačiau Braitonas pasiekė kėlinį, kai pakeitė Mwepu, o dar vieno įtikinamo žaidimo pabaigoje, praėjus 45 minutėms po pertraukos, paskutinėmis akimirkomis atrado savo magišką akimirką per Trossardą, kad iškovotų dvikovos pergalę.

Tai šiek tiek pasikeitė Braitonas, kuris, prieš išvykdamas į „Arsenal“ praėjusį šeštadienį, pelnė vos vieną tašką iš ankstesnių septynių, tačiau visada atrodė patogiai prieš prastesnį „Spurs“.

Vaizdas:
Dėl kamuolio kovoja Braitono žaidėjas Joelis Veltmanas ir „Spurs“ atstovas Harry Kane’as

Veltmanas anksti gerai įveikė Harry Kane’ą, tačiau Braitonas turėjo geriausias akimirkas pirmajame kėlinyje, o pats Nyderlandų rinktinės žaidėjas buvo atmestas kitame gale, kai Mwepu smūgis iš kampinio buvo blokuotas. Tada Rodrigo Bentancur turėjo būti staigus, kad neleistų Alexis Mac Allister apsisukti iš kampo.

Po prastos kėlinio pabaigos, kuomet dėmesys buvo sutelktas į Kulusevskį ir Mwepu, Sonas atrodė greičiausiai išmušęs iš aklavietės šeimininkams, tačiau per septynias minutes jam du kartus buvo paneigta, kol Bentancuras smūgiavo nedaug.

Braitono žaidėjai švenčia Leandro Trossardo 90-ąją minutę
Vaizdas:

Tačiau Braitonas ir toliau kėlė grėsmę sau – Pascalis Grossas šovė aukštai, o Tariqas Lamptey šaudė į Llorisą iš geros padėties.

Svečiai gavo atlygį už stūmimą į priekį vėlai, kai Trossardo manekenas padarė Eriką Dierį ir jo smūgiuotas finišas praskriejo pro Llorisą.

Conte: Mes geresni už tai; svarbi pamoka

„Tottenham“ treneris Antonio Conte: “Tikrai, tai nėra geras rezultatas mums. Šiandien galime pasimokyti, kad yra žaidimų, kurių, jei nesugebi laimėti, nepralaimėsi. Buvo labai aišku, kad šiandien ne mūsų diena Suprantu, kad norime iškovoti tris taškus prieš kitus savo varžovus dėl Čempionų lygos lenktynių, bet kartais turime jaustis.

“Žaidimas buvo labai sunkus, taktiškas žaidimas iš abiejų pusių. Braitonas labai gerai uždarė kiekvieną erdvę. Lėtai judinome kamuolį. Galime daug geriau nei šiandien. Galbūt teisingesnis galutinis rezultatas buvo lygiosios, bet Braitonas sužaidė geras rungtynes, gerai suorganizavo gerą vadybininką. Jei laimi prieš Arsenal ir Tottenham išvykoje, tai reiškia, kad komanda yra gera komanda. Pradėjome labai lėtai. Mano nuomone, galime padaryti daug geriau, nei parodėme šiandien.”

Poteris: Tai buvo geriau nei Arsenalo pergalė!

Braitono bosas Grahamas Poteris: “Jaučiasi geriau nei “Arsenal”. Maniau, kad pasirodymas buvo žingsnis į priekį. Žaidėjai buvo neįtikėtini, jų darbo tempas ir disciplina. Turėjome gerą organizaciją ir nusiteikimą bėgti ir gintis bei būti drąsiems, kai turėjome kamuolį. Tai nėra „sumušti ir patraukti“ žaidimas.

“Mes žaidėme prieš daugybę pasaulinės klasės žaidėjų ir komandą geru momentu, todėl šiandien turėjome būti geri. 40 taškų likus šešioms rungtynėms iki pabaigos. Ne taip jau blogai, turint omenyje, kad Armagedonas buvo prieš tris rungtynes! Tai buvo teisinga, jei nugalėjome „Arsenal“; turime eiti į „Spurs“ ir juos nugalėti“.

„Opta“ statistika – „Brighton“ grįžo į formą

• „Tottenham“ pralaimėjo trejas iš paskutinių šešerių „Premier“ lygos rungtynių namuose (W3), tiek pralaimėjimų, kiek patyrė per 14 ankstesnių rungtynių namuose (W10 D1).
  • „Brighton“ pirmą kartą nuo 2021 m. rugsėjo laimėjo išvykos ​​rungtynes ​​iš eilės, o dabar iš viso nepralaimėjo trejose „Premier“ lygos rungtynėse, o paskutiniąsias dvejas laimėjo, o prieš tai pralaimėjo kiekvieną iš šešių.
  • „Tottenham“ pirmą kartą per paskutines 21 „Premier“ lygos rungtynes ​​nuo 2021 m. lapkričio 7 d. prieš „Everton“ nesugebėjo nukreipti nė vieno šūvio į taikinį.
  • „Brighton“ yra tik antroji komanda „Premier“ lygos istorijoje, po „Hull City“ 2008 m. spalį iškovojusi pergales tiek „Arsenal“, tiek „Tottenham“ rungtynėse iš eilės.
  • Braitono žaidėjas Leandro Trossardas šį sezoną „Premier“ lygoje pelnė šešis įvarčius. Tai yra geriausias jo visų laikų sezono sugrįžimas varžybose, aplenkdamas penkis įmuštus 2019–2020 m. ir 2020–2021 m.
  • „Brighton“ krašto puolėjo Leandro Trossardo įvartis buvo pirmasis 90-ąją „Tottenham“ ekipos įvartį namuose „Premier“ lygoje nuo tada, kai 2015 m. gruodį Ayoze Perezas vėlai smūgiavo „Newcastle“ ekipoje.
  • Braitono kapitonas Lewisas Dunkas pasirodė 166-ą kartą „Premier“ lygoje, o visi jie startavo; tik šeši aikštės žaidėjai turi geresnius 100% startinius numerius varžybų istorijoje (Garethas Southgate’as aukščiausias su 426/426, tada Paulas Ince’as, Desas Walkeris, Gary’is Pallisteris, Fabricio Coloccini ir Stuartas Pearce’as).